ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗА 2021-2022 Н.Р.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В НАШОМУ ЗДО

Всі діти знають! Треба
З фiзкультурою дружити,
Вправи кожен день робити.
Даремно часу не втрачаймо,
Розминку разом починаймо!

(відео за посиланням)

https://www.facebook.com/100022623262669/videos/352069869818670/

Сьогодні (25.01.2022) вихователі нашого ЗДО взяли участь в обласній майстерні педагогічних працівників закладів дошкільної освіти "Перлини педагогічної майстерності дошкілля Миколаївщини". 

Дякуємо організаторам (МОІППО) за змістовну і корисну зустріч, приємну атмосферу, поштовх до професійного зростання! 

                           2022 рік

Шановні батьки, а Ваша дитина написала листа Святому Миколаю? Якщо ні, то поспішайте!

Звернення Святого Миколая Ви знайдете за посиланням:

https://www.facebook.com/100022623262669/videos/pcb.3331348163661390/880316392732461/


Право на освіту в Україні гарантоване Конституцією. Згідно ст. 9 Закону України «Про освіту», особа має право здобувати освіту в різних формах або поєднуючи їх.

Основними формами здобуття освіти є:

 • інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева);
 • індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж, на робочому місці (на виробництві);
 • дуальна.

Очна (денна, вечірня) форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, що передбачає їх безпосередню участь в освітньому процесі.

Заочна форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти шляхом поєднання очної форми освіти під час короткочасних сесій і самостійного оволодіння освітньою програмою у проміжку між ними.

Дистанційна форма здобуття освіти - це індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Мережева форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, завдяки якому оволодіння освітньою програмою відбувається за участю різних суб'єктів освітньої діяльності, що взаємодіють між собою на договірних засадах.

Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.

Сімейна (домашня) форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.

Педагогічний патронаж - це спосіб організації освітнього процесу педагогічними працівниками, що передбачає забезпечення ними засвоєння освітньої програми здобувачем освіти, який за психофізичним станом або з інших причин, визначених законодавством, зокрема з метою забезпечення доступності здобуття освіти, потребує такої форми.

Здобуття освіти на робочому місці - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, завдяки якому оволодіння освітньою програмою (як правило, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти) відбувається на виробництві шляхом практичного навчання, участі у виконанні трудових обов'язків і завдань під керівництвом фахівців-практиків, залучених до освітнього процесу.

Дуальна форма здобуття освіти - це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти (в інших суб'єктів освітньої діяльності) з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, як правило, на основі договору.

Особливості застосування форм здобуття освіти для різних рівнів освіти можуть визначатися спеціальними законами.

Положення про форми здобуття освіти затверджуються центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

До вашої уваги презентація МОЗ щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину в 2020 році.

Право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України. В разі необхідності, ви можете скористаися цим правом, перейшовши за посиланням на офіційний вебсайт системи Безоплатної правової допомоги https://legalaid.gov.ua/

04.06.2020 року у Трикратському ДНЗ «Пролісок» відбулося звітування керівника перед колективом і громадськістю за 2019-2020 н.р.

Під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв'язати певні супутні небезпечні виклики. Почастішали випадки насильства і жорстокого поводження з дітьми у власних родинах, загострилися проблеми із психологічним здоров'ям дітей. З'явилися ризики, з якими діти стикаються в інтернеті.

Інформуємо Вас про те, що збільшено робочий час Національної дитячої гарячої лінії, яка надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12:00 до 20:00. Номери: 116 111(безкоштовно з мобільних телефонів),              0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Повідомляємо всіх учасників освітнього процесу про можливість звертатися у скрутній ситуації до консультантів Національної дитячої гарячої лінії, що зменшить кількість випадків, коли через свою необізнаність дитина, яка опинилася у складній життєвій ситуації, обирає помилкову модель поведінки і лише погіршує своє становище.

До вашої уваги графік функціонування телефонних "гарячих" ліній та постійно діючого "телефону довіри" відділу освіти Олександрівської селищної ради на 2020 рік.

Шановні батьки вихованців та відвідувачі сайту!
Наполегливо просимо дотримуватися простих правил карантину:
- виходити тільки за нагальної потреби в масці і рукавичках;
- уникати місць скупчення людей;
- максимально обмежити "живе" спілкування;
- мінімізувати пересування по території села та за його межі;
- мити руки з милом не менше 20 секунд/ використовувати антисептик з вмістом спирту не нижче 60%;
- дітям та особам поважного віку  не покидати домівок;
- щоденно проводити вологе прибирання та провітрювання приміщень.

Окрім дотримання усіх рекомендацій та порад, перш за все варто не втрачати здорового глузду, не панікувати та не розповсюджувати неперевірену інформацію (фейки)

Будьте обережні! Будьте здорові!

Трикратський дошкільний навчальний заклад «Пролісок» долучився до ІІ етапу щорiчної всеукраїнської благодiйної акцiї «Назустріч Мрії», організованої Мiжнародним благодiйним фондом «Сильні духом». Фонд проводить благодійні програми для лікування та реабілітації дiтей, які знаходяться в лікарні «ОХМАДИТ», центрах СНІДу, онкологiчних, неврологiчних, токсикологiчних та педiатричних вiддiленнях медичних установ України та дiти, якi постраждали пiд час бойових дiй на сходi країни. Хоча сума зібраних коштів незначна, але, можливо, комусь вона подарує надію! Дякуємо усім за виявлене милосердя і чуйне ставлення до діток, які потребують допомоги! 

Ваш заголовок буде тут

Введіть підзаголовок тут

2 березня наш садочок долучився до проведення «ІІ Всеукраїнського заняття доброти», організованого фондом «Happy paw» за підтримки МОН.

Разом ми робимо цей світ добрішим!

Наказ МОЗ України від 13.03.2020 № 663 "Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19"

13 березня 2020                                        №19548

Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

13.03.2020 N 663

м. Київ

Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19

Відповідно до статті 141 Основ законодавства України про охорону здоров'я, статей 6, 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», підпункту 14 пункту 4, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), пункту 4 розпорядження Кабінету Міністрів від 03 лютого 2020 року № 93 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», пунктів 2.4 розділу ІІ та 3.4 розділу ІІІ Методики розробки та впровадження медичних стандартів медичної допомоги на засадах доказової медицини, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 вересня 2012 року № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров'я України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2012 року за № 2001/22313 з метою оптимізації заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом

НАКАЗУЮ:

 1. Утворити та затвердити склад оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19, що додається.
 1. Затвердити Стандарти медичної допомоги COVID-19, що додаються.
 1. Затвердити Рекомендації щодо дій державних установ обласних та Київського міського лабораторних (у тому числі на всіх видах транспорту) центрів Міністерства охорони здоров'я України при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19, що додаються.
 1. Державному підприємству «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України» (Думенко Т.) забезпечити внесення документів, затверджених пунктами 3, 4 цього наказу, до реєстру медико-технологічних документів.
 1. Державній установі «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України» (Кузін І.) забезпечити публікацію на своєму вебсайті актуального переліку країн із місцевою передачею COVID-19 відповідно до ситуаційних звітів ВООЗ.
 1. Визнати такими, що втратили чинність:
 1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ляшка В.

Затвердити Стандарт фармацевтичної допомоги COVID-19, що додається.

1) наказ Міністерства охорони здоров'я України від 24 січня 2020 року № 185 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)»;

2) наказ Міністерства охорони здоров'я України від 24 лютого 2020 року № 518 «Про затвердження Рекомендацій щодо дій фармацевтичних працівників в умовах недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)»;

3) наказ Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2020 року № 552 «Про затвердження та впровадження стандартів медичної допомоги при короновірусній хворобі 2019 (СOVID-19)».

Міністр Ілля ЄМЕЦЬ 


На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.03.2020 №87-р «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Миколаївської області коронавірусу COVID-19», з метою проведення інформаційної компанії з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації надає для використання у роботі відповідні інформаційні матеріали.

Зазначені інформаційні матеріали розміщені за посиланням https://fex.net/uk/s/eo8bs4x.

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ НАШОГО САЙТУ!

Повідомляємо вам, що відповідно до ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211"Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" в закладах освіти усіх рівнів призупинено осівітній процес з 12.03.2020 по 03.04.2020 року!                                                                                                                                                                                                                   Будьте обережні та здорові!!!


Що таке новий коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV)?

Новий коронавірус 2019 року (SARS-CoV-2, або 2019-nCoV) - це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19) та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

Симптоми

У людини, інфікованої SARS-CoV-2, розвивається респіраторне захворювання різної тяжкості із такими основними симптомами:

 • гарячка;
 • кашель;
 • задишка (ускладнене дихання).

Симптоми можуть проявитися через 2-14 днів після зараження новим коронавірусом. У багатьох пацієнтів SARS-CoV-2 спричиняє запалення обох легень.

Чи є вакцина?

Наразі немає вакцини для захисту від SARS-CoV-2. Найкращий спосіб запобігти зараженню - уникнути впливу цього вірусу.

Чи є лікування?

Не існує специфічного противірусного лікування від COVID-19. Люди, інфіковані новим коронавірусом, можуть звернутися по медичну допомогу, щоби полегшити симптоми.

Як захиститися від інфікування:

 • уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель;
 • не торкайтеся обличчя немитими руками;
 • часто мийте руки з милом чи обробляйте дезінфекційними засобами;
 • ретельно готуйте їжу, зокрема м'ясо і яйця;
 • уникайте незахищеного контакту з дикими та свійськими тваринами.

Як запобігти поширенню інфекції:

 • якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати);
 • якщо ви відвідували країни, де зафіксовано випадки COVID-19, і протягом 2 тижнів після цього у вас виникли симптоми респіраторного захворювання, негайно зверніться по медичну допомогу;
 • під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;
 • необхідно дезінфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина.

Які алгоритм і тактика ведення контактних осіб?

30 січня 2020 року було отримано рекомендації щодо алгоритму і тактики ведення контактних осіб від Європейського центру з профілактики та контролю захворювань (ЄЦПКЗ).

Згідно з цим алгоритмом, ті особи, які не мали близького контакту з новим коронавірусом, зокрема пасажири, що прибули з епідеміологічно неблагополучних районів, не підлягають спеціальному медичному спостереженню. Їм рекомендовано самостійні нагляд і термометрію протягом 14 днів з моменту останнього можливого контакту з новим коронавірусом. Ці заходи може бути припинено, якщо у них відсутні симптоми ГРВІ.

Якщо температура підвищується, таким особам рекомендовано надягнути захисну маску і звернутися до лікаря.

Право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України. В разі необхідності, ви можете скористаися цим правом, перейшовши за посиланням на офіційний вебсайт системи Безоплатної правової допомоги https://legalaid.gov.ua/

Колектив Трикратського ДНЗ "ПРОЛІСОК" висловлює слова вдячності Бензарю Миколі Миколайовичу, Керлан Валентині Володимирівні, Жуковій Риті Сергіївні та батькам вихованців за привітання з 8 Березня! 

Привітання з 8 Березня для наших чарівних, ніжних, любих, найкращих мам, бабусь, сестричок! Нехай ваші посмішки розквітають, як квіти навесні, а дітки радують і зігрівають, як промінці сонечка!
Вітаємо від усієї душі зі святом !!!

"Творчий вернісаж", 05.03.2020  Наші таланти! Пишаюся вами!

До найслухняніших, найчемніших, найрозумніших діток 3 березня завітали Фіксики! 

Сьогодні, 28 лютого, медична сестра Ірина Бланар провела лекцію для працівників ДНЗ на тему: "Як вберегтися від коронавірусу" 

                            Ентеровірусна інфекція - це небезпечно !

Ентеровірусна інфекція - це гостре захворювання, яке викликається кишковими ентеровірусами. Зазвичай, потрапляючи в організм, вірус шукає слабке місце і вражає його, з часом охоплюючи весь організм. Ентеровірус може спровокувати дуже багато захворювання, в тому числі і вірусний менінгіт.

Зараження ентеровірусами відбувається водним, харчовим, контактно-побутовим, аерозольним шляхом.

Збудники ентеровірусної інфекції надзвичайно стійкі в навколишньому середовищі та можуть протягом довгого часу зберігатись в стічних водах, відкритих водоймищах, предметах побуту, продуктах харчування (молочні продукти, овочі, фрукти, ягоди). В холодильнику вірус зберігається декілька тижнів, в замороженому вигляді - місяцями. Проте збудник швидко гине при кип'ятінні, термічній обробці.

Найбільш сприйнятливими до інфекції є діти у віці від 3 до 6-ти років.

Симптоми ентеровірусної інфекції різноманітні: захворювання може протікати у вигляді серозного менінгіту (частіше у дітей), ангіни, респіраторної інфекції (нежить, підвищення температури), кишкової інфекції (блювання, пронос).Серозний менінгіт - це найважча форма хвороби.Захворювання починається гостро - з підвищення температури до 39ºС, головного болю, блювоти, болю в животі, попереку, катаральні прояви (нежить, біль в горлі) іноді, в тяжких випадках виникає судомний синдром.

До інших проявів ентеровірусної інфекції відносяться ураження оболонок серця, гепатити, сепсис. Менш небезпечні форми ентеровірусної інфекції у виглядів трьохдобової лихоманки з висипом або без, герпетичної ангіни, везикулярного фарингіту, кон'юнктивіту, гастроентериту, тощо

Джерелом інфекції може бути як хвора людина так і безсимптомний носійі.( до 80% випадків)..

Профілактика ентеровірусної інфекції полягає в дотриманні правил особистої гігієни (миття рук перед прийомом їжі, після відвідування вбиральні,після прогулянки,тощо), дотриманні питного режиму (пити бутильовану або кип'ячену воду), ретельному митті овочів та фруктів, з подальшим обдавнням їх кип*ятком.Слід уникати місць масового скупчення людей, проїзд у переповненому громадському транспорті.

При виявленні хворих в організованих колективах рекомендоване вологе прибирання приміщень не рідше двох разів на день з використанням дезінфекційних хлоровмісних засобів.

Не слід допускати відвідування школи чи дитячого дошкільного закладу дитиною з проявами захворювання.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЬ САМОЛІКУВАННЯМ! .

Так як симптоми захворювання неспецифічні та схожі на прояви гострих респіраторних вірусних інфекцій, при їх появі слід негайно звернутись до лікаря для встановлення діагнозу та призначення відповідного лікування.

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вознесенського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Увага! 

Обережно-грип!ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ПРОСИМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «НАЗУСТРІЧ МРІЇ», ЯКУ ПРОВОДИТЬ МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СИЛЬНІ ДУХОМ».

МЕТА ДАНОЇ АКЦІЇ - ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ ТА ДІТЕЙ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ПІД ЧАС АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Благодiйнi програми Фонду спрямованi на пришвидшення одужанню дiтей. Кожного року завдяки цiй благодiйноi акцiї, благодiйний фонд покриває 80% витрат, пов'язаних з проведенням благодiйних програм, iншi 20% - за рахунок благодiйникiв.

Мiжнародний Благодiйний Фонд «Сильнi Духом» проводить реабiлiтацiю тяжко хворих дiтей безкоштовно, та має позитивнi результати у щорiчному супроводженнi понад 500 дiтей завдяки сучасним психотерапевтичним методикам i технологiям.

Систематичну участь у благодiйних програмах приймають дiти, якi знаходяться на лiкуваннi в лiкарнi «ОХМАТДИТ», центрах СНIДу, онкологiчних, неврологiчних, токсикологiх та педiатричних вiддiленнях медичних установ України та дiти, якi постраждали пiд час бойових дiй на сходi країни.

Фіксованої суми не встановлено. Кошти кладуться особисто Вами виключно в скриньку!

Звіт та фотозвіт буде висвітлено на сайті ДНЗ та в соціальних мережах.

Триває Місячник безпеки життєдіяльності в Трикратському дошкільному навчальному закладі «Пролісок».

Згідно плану заходів, вихователями проведено ігрові вправи, дидактичні, рухливі ігри, спостереження на тему: «Про тисячу бід, або про те, де гратися не слід». З метою закріплення правил поведінки з незнайомими людьми, до чого призводить спілкування з незнайомими людьми, вміння не розгублюватись у різних життєвих ситуаціях вихователем молодшої групи Турутою К.М. проведено тематичне заняття за сюжетом казки «Вовк і семеро козенят».

Підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему: «Безпека життя і здоров'я дитини».

Проведено анкетування для батьків з метою вивчення обізнаності батьків про рівень знань їхніх дітей особистої безпеки: «Дотримання правил безпеки життєдіяльності на канікулах - запорука життя і здоров'я дитини».

Медичною сестрою проведено майстер-клас «Надання домедичної допомоги при різних видах травм», на якому діти вчилися накладати шини, робити непрямий масаж серця, різні перев'язки.

В останній день Місячника у дошкільному закладі відбулися практичні тренування з евакуації дітей та працівників закладу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Зазначений захід дав змогу підвищити рівень знань та отримати практичні навички щодо дій у надзвичайних ситуаціях, засвідчив вміння діяти за інструкцією та допоміг скоректувати психологічну готовність дітей і персоналу закладу до сприймання навчального матеріалу та практичного відпрацювання дій.

Усі ці заходи сприяли піднесенню значення безпеки життєдіяльності дітей, допомогли вихованцям, їх батькам, співробітникам ДНЗ поглибити свої знання про основні засоби захисту від надзвичайних ситуацій, про регулювання власної поведінки у довкіллі, про неоціненне значення здоров'я і безпеки в житті людини. 

У рамках Місячника безпеки життєдіяльності в Трикратському дошкільному навчальному закладі «Пролісок» проведено ряд заходів:

 • Круглий стіл з працівниками закладу за тематикою: «Безпека у дошкільному навчальному закладі. Дії за сигналом: «Увага всім!» - з метою закріплення знань про правила поведінки у разі виникнення аварійних ситуацій, стихійних лих та нещасних випадків.
 • Відповідальним за цивільний захист Ларисою Яровенко проведено інструктажі з питань цивільного захисту.
 • Спільно із завідувачем Іриною Драшко та медичною сестрою Іриною Бланар проаналізовано стан дитячого травматизму та ефективність заходів, спрямованих на запобігання травматизму, в ході якого з'ясовано, що в закладі повинна діяти ефективна система проведення профілактичної роботи з попередження випадків дитячого травматизму.
 • 06.12.2019 завідувачем та відповідальним з ЦЗ здійснено перевірку стану засобів пожежогасіння, евакуаційних виходів, електроприладів, засобів особистого захисту, наявності інструкцій з техніки безпеки на робо­чих місцях та їх відповідності вимогам нормативних документів.
 • Вихователі поновлювали інформаційно-довідкові куточки з питань безпеки життєдіяльності, займалися оформленням навчально-методичного та наочного матеріалу з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей дошкільного віку.
 • З метою закріплення знань про служби допомоги, розрізнення спецавтомобілів та їх сигналів, вихователями проведено дидактичні ігри «Транспорт, що поспішає на допомогу».
 • Для вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок старшою медичною сестрою проведено для вихованців навчання з надання домедичної допомоги.
 • З метою формування уявлень про елементарні основи безпечної поведінки (користування небезпечними предметами вдома) вихователем молодшої групи Катериною Турутою проведено тематичне заняття «Сірники - не іграшки», для дошкільнят Галина Іванівна провела рухливу гру «Будь обережним сам удома».
 • Вихованців молодшої групи ознайомлено з медичним кабінетом, пожежним щитом, планами евакуації та куточками пожежної безпеки, цивільного захисту.
 • Проведено анкетування для батьків з метою вивчення їх обізнаності про рівень знань дітей з особистої безпеки: «Дотримання правил безпеки життєдіяльності на канікулах - запорука життя і здоров'я дитини».

У закладі дошкільної освіти діти отримують перші уявлення про права людини. З цією метою, до Тижня права, вихователі нашого садочка провели заняття, бесіди та ігри, які були спрямовані на ознайомлення дітей з правами, визначеними Конвенцією ООН з прав дитини.
Вихователем молодшої групи Катериною Турутою проведено заняття «Сім'я. Право дітей на сім'ю», в ході якого педагог хотіла донести дітям, що кожен із них має права, зокрема права на любов, сім'ю, взаємну турботу; вчити висловлювати почуття любові до мами та інших членів родини, лагідно до них звертатися; виховувати шанобливе ставлення до близьких людей та бажання допомагати; формувати базові моральні якості особистості.
Моделювання ситуацій та її розв'язання допомогло вихователеві досягти поставленої мети (до малюків завітав неслухняний Зайчисько, який втік від мами, а вони допомагали йому зрозуміти цінність родини), також вихованці залучалися до інших форм роботи: дидактичні ігри «У нас така сім'я», «Чия мама?», пальчикова гра «Моя сім'я», фізкультхвилинки, бесіди.
Діти середньо-старшої групи працювали на занятті «Чарівна квітка прав дитини», метою якого було: формувати уявлення про себе самого як окрему, неповторну особистість; закріплювати знання про те, що від дня народження дитина має своє ім'я і є громадянином своєї країни, а також виховувати доброту, щедрість, почуття власної гідності, повагу до себе самого і людей, які оточують.

Проведена робота з правового виховання показала актуальність даного питання, довела необхідність ознайомлення вихованців з основними положеннями «Конвенції ООН про права дитини», а використані на заняттях методи та прийоми дали позитивні результати: малята почали краще усвідомлювати свої права, виявили бажання більше дізнаватися про них, застосовувати їх в ігрових ситуаціях та в житті.

Трикратський ДНЗ "Пролісок" активно долучився до Благодійної акції «Тиждень Доброти», у рамках якої здійснювався збір продуктів харчування та товарів першої необхідності для людей з обмеженими можливостями (з 25.11. - 02.12.2019).

Дякую працівникам та батькам вихованців за надану допомогу, адже було зібрано близько 20 кг круп, цукру та макаронних виробів, чаї, мило, пральний порошок, шкарпетки та грошові кошти.


Свято Осені 2019

Сьогодні,20.11.2019 року, в нашому садочку відбулося свято Осені! Ми довго і старанно до нього готувалися, але без допомоги інших воно не було б таким яскравим та незабутнім!

Весь колектив ДНЗ щиро дякує батькам за теплу підтримку, за організовану виставку осінніх композицій з природних матеріалів, за виготовлені смаколики, за цінний і такий необхідний подарунок!

Також вдячні гостям за те, що знайшли час і розділили разом з нами цей важливий день!

Ми щиро сподіваємося, що у всіх нас буде ще багато приводів для таких радісних і світлих зустрічей!

Семінар-практикум " Мовленнєво-комунікативний розвиток"

9 травня

Весняний тиждень безпеки.

Відповідне місце для заголовку

Трудова діяльність.

© 2018 Пролісок. село Трикрати, вул.Колісніченка, 3, 56535
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!